KURUMSAL

Firma ProfiliPergosan İnovatif Dış Mekan Çözümleri üretim ve satış alanlarında sizlere hizmet vermektedir. Firmamız profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama ekibi ve sahadaki keşif - ölçü alma ekipleriyle sizlere kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Pergosan İnovatif Dış Mekan Çözümleri kalite, sağlamlık, güvenirlilik, yenilik ve estetiğin buluştuğu noktadır. Müşterilerimizin gözünde saygın bir yer elde etmemizdeki en büyük sebep kesintisiz müşteri memnuniyeti, müşteri odaklı çalışmak ve Kalite Özveri İster sloganı ile yola çıkarak kendimizi sürekli geliştirmemizdir.

Biz Pergosan İnovatif Dış Mekan Çözümleri olarak siz müşterilerimize kaliteyi, konforu ve estetiği sunmaktan gurur duymaktayız.

BİZE ULAŞINHEMEN TEKLİF ALHEMEN ARA: +90 232 7000 900

Faaliyet Alanlarımız

Yılların birikimiyle, hizmetlerini büyük bir incelik ve titizlikle sürdüren müessesemiz, inovatif dış mekan ürünleri üreticiliğinde Türkiye'nin tartışmasız en doğru ve en güvenilir adresi olduğunu çoktan hak etmiş durumdadır.Yenilikte öncü vizyonu, kalitede sözcü misyonuyla Pergosan İnovatif Dış Mekan Çözümleri çok özel bir yere sahiptir. Bu "özel"lik onun hizmette kusur, başarıda sınır, kalitede rakip tanımayan idealizminden kaynaklanmaktadır.

Alabildiğine geniş ve seçkin bir müşteri profiline hitap eden Pergosan İnovatif Dış Mekan Çözümleri, dükkânları, marketleri, büyük alışveriş merkezlerini, lüks iş yerlerini, villaları, yazlık ve kışlık malikâneleri, çeşitli eğlence ve dinlence merkezlerini; zarif tasarımı, eşsiz güzelliği ve üstün kalitesiyle serin serin gölgeleyerek kalite standartlarını çok yüksek seviyelere çıkarmıştır.

Pergosan İnovatif Dış Mekan Çözümleri, ev ve iş yerlerini, cafe, restaurant ve terasları çeşit çeşit, renk renk, desen desen kumaşlardan imâl edilmiş inovatif dış mekan ürünleriyle; sadece bir mevsim değil, tam dört mevsim yaşanabilir, huzurlu, rahat ve ferah mekânlar hâline dönüştürmektedir.

Kurumumuz gücünü, hizmet aşkını ve yüksek motivasyonunu, sadece müşterilerinin takdir, talep, ilgi ve beğenilerinden almaktadır.

BİZE ULAŞINHEMEN TEKLİF ALHEMEN ARA: +90 232 7000 900

Hedeflerimiz

VİZYONUMUZ : İnovatif dış mekan çözümleri sektöründe gerek ürün kalitesi gerekse hizmet anlayışında örnek ve önder bir kuruluş olarak sektörde yer almak ve Pergosan İnovatif Dış Mekan Çözümleri markasını tüm Türkiye geneline yaymak.

MİSYONUMUZ : Ülkemiz, şehrimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer oluşturan bir kurum olmak.

BİZE ULAŞINHEMEN TEKLİF ALHEMEN ARA: +90 232 7000 900